Přihlásit         Registrovat

Přihlásit
sipka
Pokračujte
krizek
Podobné hry
Submachine 5
Submachine 5
Submachine 2
Submachine 2
Submachine 3
Submachine 3
Covert Front
Covert Front
hra

Online hra - Covert Front 2

Ohodnoť hru: Nejhorší -> Hodnoceni: 1 Hodnoceni: 2 Hodnoceni: 3 Hodnoceni: 4 Hodnoceni: 5 Hodnoceni: 6 Hodnoceni: 7 Hodnoceni: 8 Hodnoceni: 9 Hodnoceni: 10 <- Nejlepší
Hodnoceno: 195 x
Spuštěno: 2774 x
Kategorie: Adventury     Pokud se hra nenačetla klikni sem

Nemáte nainstalován přehrávač pro Flash nebo Váš prohlížeč Flash nepodporuje.

Popis:

Druhý díl této báječné adventury z prostředí první světové války vás zavede do tajného podzemí, ve kterém musíte získat důkazy o tajném výzkumu, odeslat zprávu a nakonec se sejít se svou spojkou a předat mu vše co jste během obou dílů našli a zhistili.

Ovládání:

Myší

plus
Diskuze ke hře
Jméno:
Opište číslo vlevo: 2 5 7
Text:
Smajlíci:
:)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :*  sex  :P  :D 
hvezda
Příspěvky

Sandokan: Použijte sirky na tmu. Rozsvítíte si tak. Kdykoliv vám dohoří sirka, rozsviťte si znovu. Jděte pořád dopředu a vylezte až nahoru po schodech. Jděte doleva, doprava a dopředu. Zde seberte z podlahy rezistor 3. Vraťte se zpátky na chodbu a jděte dopředu. Ocitáte se před cihlovou zdí. Zatlačte cihly, které jsou povystrčené. Jděte doleva, z elektrické skříně seberte rezistor 1 a pákou spínačem nahoďte elektriku. Vraťte se dvakrát zpět, sejděte až dolů ze schodů a vydejte se dírou vpravo. Na rozcestí se vydejte rovně a pokračujte až do místnosti, kde seberte filmový kotouč 2. Vraťte se až na rozcestí a pokračujte vlevo. Dojděte až k mříži a seberte zde pojistku. Vydejte se zpět na rozcestí a vylezte až ven ke schodišti. Vylezte nahoru po schodech, jděte dvakrát vlevo, dopředu a doprava. Použijte páku a vraťte se až na chodbu. Sejděte dolů ze schodů a vejděte do tunelu vpravo.

Pokračujte až na rozcestí a koukněte se vpravo. Přečtěte si poznámku ležící vlevo dole a dejte se tunelem nahoře. Můžete si přečíst papírek ležící na zemi. Pokračujte dál tunelem a skrz otevřené dveře. Jděte do prvních dveří vpravo, ze stolu seberte kus červeného drátku, vraťte se zpět a vejděte doprvních dveří vlevo. Prozkoumejte krabici na nářadí a seberte z ní šroubovák. Prozkoumejte elektrickou krabici v pravém horním rohu a šrouby držící kryt odstraňte šroubovákem. Do držáku vložte pojistku. Umístěte rezistory do spodní části skříně a mezi ně dejte kousek červeného drátku. Použijte spínač. Opusťtě mísnost a jděte do prvních dveří vpravo. Otevřete hnědou složku ležící na posteli a přečtěte si poznámky. Z poličky vpravo seberte kabel a vraťte se do centrální místnosti. Vlezte do druhých levých dveří.

Zhruba uprostřed místnosti je zařízení se dvěma svítícími žárovkami. Ve svém levém dolním rohu má dvířka, která prozkoumejte. Odstraňte oba šrouby pomocí šroubováku a do zdířek zastrčte kabel. Po shlédnutí scény odešlete zprávu. Stiskněte tlačítko vedle blikajícího světýlka na přístroji vlevo dole. Vyjede papírek s kódem pro týden 18, který je 60373741. Pak prozkoumejte papír vedle na zemi. Na něm najdete kód pro týden 17, který je 38027564. Vraťte se do centrální místnosti a jděte dozadu. Použijte kódový panel vedle pravých dveří. Klávesnice je organizovaná následovně: 1. řádek - 8, 0, 5, 9, 6, 2. řádek - 3, 4, 2, 1, 7. Zadejte kód pro týden 18, tedy 60373741 a potvrďte. Dveře se otevřou. Projděte jimi a seberte filmový kotouč 3. Vraťte se zpět a jděte do dveří vlevo. Vzadu je držák

Admin: Návod zkusím dodat dovečera Smajlik

AnetQa: jestli má někdo návod tak pls sem s nim
Smajlik

(c) webmaestro 2008-2024 | HTML 4.01 Strict